370 TL den itibaren

Kuşadası Jeep Safari Turu

Created with Sketch. Aydın, Turkey

Süre

7 Saati

İptal Koşulları

2 güne kadar

Kapasite

5 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

Macera dolu bir güne hazır mısınız?

Kuşadası Jeep Safari Turumuz misafirlerimizi belirtilen bölge otellerinden almamızla başlıyor. Profesyonel rehberimiz eşliğinde misafirlerimize, çevre, tur ve jeeplerimiz ile ilgili kısa bir tanıtım yapıldıktan sonra turumuz başlıyor. Kuşadası Davutlar yolunu takip eden misafirlerimiz , dünyada tanınmış Milli Park bölgesinde Samson Dağı’na doğru tırmanışa başlar. Yaklaşık 1000 mt. tepeye olan tırmanışta kullanılan yol tamamen dağ ve orman yoludur. Davutlar Köyü, Kartal Kayalıkları , Manastır Bölgesi , Şelale , Zeus Mağarası ve Güzel Çamlı bölgelerini içeren bu turumuzda misafirlerimiz; yaban domuzu , yaban atı , kirpi , yılan , tavşan ve çeşitli kuş türleri gibi bölgeye has birçok yabani hayvanla karşılaşma fırsatı yakalayabilirler.

Turu sırasında çeşitli yerlerde durularak misafirlerimizin bu eşsiz doğayı keşfetmesi sağlanır. Dönüş yolunda Zeus Mağarası’nda verilen yüzme molası ile serinleyen misafirlerimize buradan sonra öğle yemeği servis edilir. Öğle yemeğimiz ızgara et, salata ve atıştırmalıklardan oluşmaktadır. olarak servis edilir. Yemekten sonraki son mola noktamız Sevgi Plajıdır. Misafirlerimiz burada güneş ve denizin tadını çıkarabilirler. Turumuz Kuşadası limanında son bulmaktadır.

Önemli Bilgilendirme

  • Yetişkin misafir fiyatlandırması 08-85 yaş aralığını kapsamaktadır.
  • Soğucak , Davutlar, Güzelçamlı bölge otelleri ve Kuşadası Golf & Spa Otellerinden transfer ekstra ücretlendirilmektedir.
Daha Fazla

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Otel Transferi (Tur sonrası misafirlerimiz Kuşadası limanına bırakılmaktadır)
  • Rehber sürücü
  • Öğle Yemeği ve 1 adet soft İçecek
  • Belirtilenlerin dışındaki içecekler
  • Kişisel Harcamalar
  • Soğucak , Davutlar, Güzelçamlı bölge otelleri ve Kuşadası Golf & Spa Otellerinden transfer ekstra ücretlendirilmektedir.

Duration

7 Saat

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Deneyim
Jeep Safari

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. Aydın, Turkey
Created with Sketch.
den itibaren 370 TL

İlgili Turlar