715 TL den itibaren

İstiklal Caddesi Turu

Created with Sketch. İstanbul, Turkey

Süre

4 Saat

İptal Koşulları

1 güne kadar

Kapasite

15 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

İstiklal Caddesi Turumuz için otelinizden alındıktan sonra şehirdeki en popüler cadde olan İstiklal Caddesini keşfetmek için yola çıkıyoruz.

İstanbul’a gelen her ziyaretçi en az bir kez İstiklal Caddesi’ni ziyaret etmelidir! Yerliler ve turistler için şehirdeki en popüler caddelerden biridir ve çoğu zaman o kadar kalabalıktır ki, insan kalabalığı arasında taşınırsınız! Bu yüzden çevrenizdeki meşguliyetten biraz uzaklaşın ve bu ünlü bölgede rahat bir yürüyüş için bize katılın. İstiklal Caddesi bir yaya alışveriş merkezi ama ortasından aşağı doğru giden eski bir nostaljik tramvay bulunmaktadır.

İstiklal caddesi tüm alışveriş ihtiyaçlarınız için gidilecek yerdir. Küçük butik mağazalardan büyük uluslararası markalara kadar her şeyi bulacaksınız. Ayrıca çok sayıda restoran, kafe, bar ve kulüp bulunmaktadır. Geceleri İstiklal Caddesi şehrin en işlek noktalarından biridir.

Rehberinizle Taksim Meydanı’nda bulaşacaksınız ve tüm önemli turistik yerleri gezeceksiniz. Akşam yemeğinde nereye gideceğiniz konusunda ipucu istemeyi unutmayın! İstiklal ayrıca birçok uluslararası büyükelçiliğe, lüks otellere, apartmanlara, kiliselere, müzelere ve tiyatrolara ev sahipliği yapmaktadır, bu nedenle görülecek çok şey olan ilginç bir yürüyüş olacaktır!

Önemli Bilgilendirme

  • Bu tur minimum 2 katılımcı ile gerçekleştirilmektedir.
Daha Fazla

Öne Çıkanlar

  • İstanbul İstiklal Caddesi

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Rehberlik
  • Otel’den alış (Sultanahmet, Taksim, Sirkeci ve Beşiktaş bölge otelleri)
  • Kişisel Harcamalar
  • Otele bırakış

Duration

3- 5 saat

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Yarım Gün Rehberli Yürüyüş Turları

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. İstanbul, Turkey
Created with Sketch.
den itibaren 715 TL

İlgili Turlar