4500 TL den itibaren

Trabzon Çıkışlı Tam Gün Hıdırnebi Yaylası, Çal Mağarası ve Sera Gölü Özel Grup Turu

Created with Sketch. Trabzon

Süre

7 Saat

İptal Koşulları

7 güne kadar

Kapasite

5 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

Günübirlik Hıdırnebi Yaylası & Çal Mağarası & Sera Gölü Turu ‘muza saat 10:00’ da misafirleri otellerinden almamız ile başlıyor.

Öncelikle  bölgemizde turizme yeni sunulmuş Çal Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Dünyanın en uzun ikinci mağarası olarak da kabul edilen ve içinden küçük bir dere akan bir yer altı  su kanalıdır. Mağaranın üzerinde tarihi bir kale bulunmaktadır. Mağaranın Yeri Çal Mağarası Trabzon İli Düzköy İlçesi’nin 5km. güneybatısında  denizden 1050m. yüksekte Çal Köy Beldesi içerisinde yer almaktadır. Mağrayı ziyaretinizde de göreceğiniz gibi içerisi çeşitli ölçülerde sağ ve sol kola ayrılarak devam etmektedir. Sağ kol 400.-mt olup bu kolun yaklaşık 60.metresinde küçük bir göl ve çağlayan bulunmaktadır.

Bu doğa harikasını ziyaretimizin ardından yine deniz seviyesinden 1600.-mt yükseklikteki  Hıdırnebi Yaylasına geçip harika fotoğraflar çekip, doğayı doya doya yaşayacağınız ve öğlen yemeğinizi de burada  alabileceğiniz şekilde serbest zaman veriyoruz. Hareket saatimize göre aracımızla buluşup bölgemizin  bir başka güzelliği olan Derecik ilçemizdeki  derenin önü dağdan gelen heyelan sonucu oluşan Sera Gölü’ne iniyoruz. Göl kenarındaki su aktivitelerinden faydalanacağınız kafelerde serbest zaman sonrası tekrar aracımızla buluşup akşam üzeri Trabzon şehir merkezine varıp, misafirlerimizi tekrar otellerine bırakmamız ile turumuz sona eriyor.

Önemli Bilgilendirme

  • Fiyat 5 kişi toplam ücret şeklindedir.
Daha Fazla

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Otel Transferleri
  • Rehberlik
  • Öğlen yemeği,
  • Milli Park ve Sit alanları giriş ücretleri,
  • Şahsi Harcamalar
  • Molalardaki ikram harici alınacak yiyecek ve içecekler

Duration

7 Saat

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Günlük Turlar
Tam Gün Rehberli Turlar

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. Trabzon
Created with Sketch.
den itibaren 4500 TL

İlgili Turlar