5600 TL den itibaren

Trabzon Çıkışlı Tam Gün Borçka – Karagöl Özel Grup Turu

Created with Sketch. Trabzon

Süre

12 Saat

İptal Koşulları

7 güne kadar

Kapasite

5 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

Günübirlik Borçka Karagöl Turu’ muza sabah saat 08:00’de misafirlerimizi otellerinden alarak başlıyor. Doğu Karadeniz sahil yolunu takiben Rize/Gündoğdu’da yöresel bir eski bir yöresel bez/dokuma atölyesi ziyareti veya kısa bir çay molasının  ardından Hopa’nın girişinden güney istikametine doğru yol alırken muhteşem dağ ve orman manzaralarını ölümsüzleştirmek için Cankurtaran geçidinde kısa bir fotoğraf molasının ardından seyahatimize 5228.-mt uzunluğuyla ülkemizin en uzun 2.tüp tüneli olan Cankurtaran Tünelinden devam edip Muratlı Köyü’ne varıyoruz.

Muratlı Barajının yapımı nedeniyle sular altında kalmış köydeki caminin minaresi ile çay fabrikasının bacasını gördükten sonra Borçka’ya varıp, Klaskur deresi boyunca Karagöl’e devam ediyoruz. Yolumuz üzerinde tamamen yöresel yemeklerin sunulduğu bir restoranda öğle yemeği molası veriyoruz. Yemeğimizin ardından Borçka ilçe sınırlarında, Karçal Dağları’nın kuzeybatısında, deniz seviyesinden 1550 metre yükseklikte bulunan  Borçka Karagöl Tabiat Parkına varıyoruz. Bu muhteşem park ve gölün eşsiz manzarası karşısında fotoğraflar çekip, göl çevresinde dolaşabilir hatta sandallarla gölde gezebilirsiniz.

Rehberimizin vereceği hareket saatine göre aracımızla buluşup dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yine aynı güzergahı takiben Sürmene/Çamburnu’na varıp burada kısa bir çay ve dinlenme molamızın ardından akşam saat 20:30 gibi Trabzon’a varıyor ve misafirlerimizi otellerine bırakıyoruz.

Önemli Bilgilendirme

  • Fiyat 5 kişi toplam ücret şeklindedir.
Daha Fazla

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Otel Transferleri
  • Rehberlik
  • Öğlen yemeği,
  • Milli Park ve Sit alanları giriş ücretleri,
  • Şahsi Harcamalar
  • Molalardaki ikram harici alınacak yiyecek ve içecekler

Duration

Tam gün

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Günlük Turlar
Tam Gün Rehberli Turlar

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. Trabzon
Created with Sketch.
den itibaren 5600 TL

İlgili Turlar