4000 TL den itibaren

Trabzon Çıkışlı Ordu ve Giresun Özel Grup Turu

Created with Sketch. Trabzon

Süre

12-13 Saat

İptal Koşulları

7 güne kadar

Kapasite

5 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

Günübirlik Ordu & Giresun Turu ‘muza sabah saat 08:30’da Zorlu Grand Hotel önünden hareketle başlıyoruz. Karadeniz sahil yolunu takiben ilk durağımız Tirebolu Kalesi’ni kısa bir ziyaretin ardından yolculuğumuzun devamında Giresun’a varıp, Giresun Kalesine çıkıp, 1912’de 65 gönüllü arkadaşıyla birlikte Balkan Savaşı’na katılmış ve bu savaşta sağ dizinden yaralanmış, daha sonra 93 gönüllü arkadaşına, Trabzon hapishanelerinden tahliye ettirdiği 150 Giresun’lu mahkûmu da ekleyerek,  30 Kasım 1915’te Birinci Dünya Savaşı’na katılmış ve Rus’lara karşı 4 yıl savaşmış ve daha birçok hikayeye konu olan Topal Osman’ın mezarını ziyaret edip, şehrin panoramasını da izledikten sonra Ordu’ya devam ediyoruz.

Ordu şehir merkezinde aracımızı park edip buradan arzu eden misafirlerimiz Teleferikle Boztepe’ye çıkıp Ordu’nun panoramasını izleyip buradaki cafe ve restoranlarda öğlen yemeğini alabilirler.

Daha sonra verilen saate göre şehir içine dönüp serbest zaman. Şehir içinde de Novada AVM’de, şehir içindeki mağazalarda alış-veriş yapabilir şehri keşfedebilirsiniz. Şehrin denizle iç içe olduğu sahil şeridinde yürüyüş yapıp, denize nazır restoranlar, kafelerde hoş vakitler geçirebilirsiniz.

Verilen buluşma saatine göre araçp ark yerinde aracımız ve tüm misafirlerimizle buluşup Trabzon’a hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde bulunan bölgenin en büyük çikolata fabrikası olan Sagra fabrikasında alışveriş molasının ardından seyahatimize Trabzon’a kadar devam edip Trabzon’a varışımızla sona ermektedir.

Daha Fazla

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Otel Transferleri
  • Rehberlik
  • Öğlen yemeği,
  • Milli Park ve Sit alanları giriş ücretleri,
  • Ordu’da teleferik kullanım ücreti,
  • Şahsi Harcamalar,
  • Molalardaki ikram harici alınacak yiyecek ve içecekler

Duration

Tam gün

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Günlük Turlar
Tam Gün Rehberli Turlar

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. Trabzon
Created with Sketch.
den itibaren 4000 TL

İlgili Turlar