5300 TL den itibaren

Trabzon Çıkışlı Mavi Göl – Kuzalan Şelalesi Özel Grup Turu

Created with Sketch. Trabzon

Süre

12-13 Saat

İptal Koşulları

7 güne kadar

Kapasite

5 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

Günübirlik Mavi Göl, Kuzalan Şelalesi Turu ‘muza sabah saat 08:00’de misafirlerimizi otellerinden alarak başlıyoruz. Batı Karadeniz istikametinde Giresun’a doğru sahil boyunca  panoramik yolculuğumuzda büyüklü küçüklü ilçelerden geçerken Doğu Karadeniz’i de kısmen görüyor olacaksınız. Ayrıca Keşap’ta muhteşem deniz manzarasına karşı vereceğimiz kısa bir dinlenme molasında  çaylarınızı  yudumlayarak  sabah seyahatimizin tadına varacaksınız.

Seyahatimizin devamında Giresun’a girmeden güney istikametine yönelip Giresun’un Dereli ilçesinde öncelikle muhteşem  Kuzalan Şelalesi’ nin büyüleyici görüntüsünü, su ve doğanın verdiği huzurla izleyip çok yakın bir mesafede olan yine bir başka doğa harikası  Mavi Göl’ e devam edeceğiz.

Hava şartlarının uygunluğu ” yağmurlu olmaması ”  durumunda adını da aldığı turkuaz mavisi rengiyle herkesi büyüleyen bu tabiat parkında geçireceğimiz serbest zamanın ardından Giresun’a devam edip sahilde harika deniz manzarası eşliğinde alacağımız geç öğlen yemeği ve dinlenme molası sonrasında Trabzon’a hareket ediyoruz.

Seyahatimiz esnasında ekmeği ile meşhur Vakfıkebir’de ekmek ve yerel peynir, tere yağı gibi süt ürünlerinin satıldığı bir mağazada kısa bir alış–veriş molamızın devamında akşam saatlerinde Trabzon’a vararak turumuzu bitiriyoruz.

Daha Fazla

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Otel Transferleri
  • Rehberlik
  • Sigorta
  • Öğlen yemeği,
  • Milli Park ve Sit alanları giriş ücretleri,
  • Şahsi Harcamalar
  • Molalardaki ikram harici alınacak yiyecek ve içecekler

Duration

Tam gün

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Günlük Turlar
Tam Gün Rehberli Turlar

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. Trabzon
Created with Sketch.
den itibaren 5300 TL

İlgili Turlar