700 TL den itibaren

Kuşadası- İzmir Adnan Menderes Havalaanı (ADB) Özel Transfer

Created with Sketch. İzmir, Turkey

Süre

İptal Koşulları

1 güne kadar

Kapasite

1 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

Kuşadası otellerinden/adreslerden İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na profesyonel sürücülerimiz ile  güvenli, lüks ve konforlu ulaşım için, transfer hizmetlerimizi kullanabilirsiniz!


Önemli Bilgilendirme

  • Sağlık Bakanlığı yönergelerince ve Covid 19 önleme politikaları gereği, Güvenli Turizm sertifikamız bulunmakta olup, Mercedes Vito Minivan marka araçlarımız periyodik olarak dezenfe edilme ve profesyonel sürücülerimiz, her türlü hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymaktadır.
  • Araç kapasitesi maksimum 4 kişi ve 4 bagajdır.
  • Rezervasyon fiyatlandırması belirtilen kişi sayısından bağımsız olarak araç fiyatıdır. Kişi başına fiyatlandırma yapılmamaktadır. Rezervasyon sırasında lütfen varsa çocuk ya da bebek yolculara  da dahil olmak üzere tüm isim ve karşılama yapılacak kişiye ait telefon bilgilerini mutlaka iletiniz.
  • Lütfen uçuş bilgilerinizi, uçak kalkış saatinizi, otel/adres bilgileriniz ile beraber otel ya da adresten alınmak istediğiniz pick up saatini  rezervasyonunuz esnasında mutlaka belirtiniz.
  • Otel ya da adreste bekleme süresi maksimum 15 dakikadır. 15 dakikayı aşan beklemeler no-show sayılmaktadır. Lütfen transfer saatinizde otel ya da adres önünde hazır bulununuz.
Daha Fazla

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Minivan ile tek yön transfer

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Havalanı Transferi
Ulaşım

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. İzmir, Turkey
Created with Sketch.
den itibaren 700 TL

İlgili Turlar