3000 TL den itibaren

Kapadokya Gün Batımında Özel Grup Yürüyüş Turu (1-6 Kişi)

Created with Sketch. Kapadokya, Turkey

Süre

2.5 Saat

İptal Koşulları

1 güne kadar

Kapasite

1 Kişi

Diller

___

Açıklama

Kapadokya’nın muhteşem coğrafyasını gün batımında keşfetmeye hazır olun!

Turumuz mevsime göre güneş batmadan 30 veya 45 dakika önce otelinizden alınmanız ile başlıyor. Aracımız ile öncelikle  her mevsimde farklı manzaraları ile sizleri büyüleyecek olan Kapadokya’nın gözbebeği olan Kızıl Vadi’nin başlangıç noktasına varıyoruz. Kızıl Vadi içerisinde Çavuşin Köyü’ne kadar tam 4 Km’lik parkuru yürüyerek keşfediyoruz. Kapadokya’nın tüm karakteristik özelliklerine sahip olan Kızıl Vadi, kızıl tüf kayalara sahip. Düzgün bir patika eşliğinde etrafın kızıl görünümleri arasında güvercinlikleri de görerek harika bir yürüyüş süreci geçirecek, üzüm bağlarının yolculuğunuza eşlik etmesiyle birlikte vadi içerisinde kayalara oyulmuş kiliseleri birlikte göreceğiz.

Parkumuz Çavuşin’de son bulacak ve buradan Aşk Vadisi’ne varacağız. Aşk Vadisi, gün doğumundan gün batımına kadar muazzam görsel şölen sunan bir alandır. İsmini burada yer alan Aşık Tepesi‘nden almıştır. Bu tepe, şehre hakim bir noktada bulunur. Tepeye çıktığınızda bütün şehir ayaklarınızın altında olmaktadır. Burası yaklaşık 4900 metre uzunluğundadır. Aşk Vadisi sonrası turumuz misafirlerimizi otellerine bıraktıktan sonra bitmektedir.

Önemli Bilgilendirme

  • Fiyatlandırma kişi başı değil toplam grup fiyatlandırmasıdır.
  • Grup minimum 1 maksimum 6 katılımcıdan oluşmaktadır.
  • Otelden alınış saatleri gün batımı ile koordineli olarak planlanmaktadır ve turdan 1 gün önce misafirlerimize iletilecektir.
Daha Fazla

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Otel transferleri
  • Rehberlik hizmeti

Duration

0-3 saat

Aktivite Tipleri

Yürüyüş / Hiking Turu

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. Kapadokya, Turkey
Created with Sketch.
den itibaren 3000 TL

İlgili Turlar