455 TL den itibaren

İzmir Adnan Menderes Havaalanı (ADB) – İzmir Şehir Merkezi Özel Transfer

Created with Sketch. İzmir

Süre

İptal Koşulları

1 güne kadar

Kapasite

1 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

İzmir Adnan Menderes Havaalanı’ndan İzmir şehir merkezi otellerine profesyonel sürücülerimiz ile  güvenli, lüks ve konforlu ulaşım için, transfer hizmetlerimizi kullanabilirsiniz!

Önemli Bilgilendirme

  • Sağlık Bakanlığı yönergelerince ve Covid 19 önleme politikaları gereği, Güvenli Turizm sertifikamız bulunmakta olup, Mercedes Vito Minivan marka araçlarımız periyodik olarak dezenfe edilme ve profesyonel sürücülerimiz, her türlü hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymaktadır.
  • Araç kapasitesi maksimum 4 kişi ve 4 bagajdır.
  • Rezervasyon fiyatlandırması belirtilen kişi sayısından bağımsız olarak araç fiyatıdır. Kişi başına fiyatlandırma yapılmamaktadır. Rezervasyon sırasında lütfen varsa çocuk ya da bebek yolculara  da dahil olmak üzere tüm isim ve telefon bilgilerini mutlaka iletiniz.
  • Lütfen uçuş bilgilerinizi, uçuş varış saatinizi ve otel/adres bilgilerini rezervasyonunuz esnasında mutlaka belirtiniz.
  • Lütfen uçağınız alana iniş yaptığı anda karşılama ekibimizin sizinle iletişim kurabilmesi için cep telefonunuzu açık konuma getiriniz. Karşılama ekibimiz sizi terminal binası dışında, görselde belirtilen konumda “HR 24” boardu ile karşılayacaktır.
  • Havaalanında sürücü bekleme süresi uçuşunuz alana indikten sonra 1 saattir. 1 saati aşan beklemeler no-show kabul edilmektedir.
Daha Fazla

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Minivan Araç İle Tek Yön Özel Transfer

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Havalanı Transferi
Ulaşım

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. İzmir
Created with Sketch.
den itibaren 455 TL

İlgili Turlar