450 TL den itibaren

Çocuklar İçin Outdoor Atölyesi – Doğada Yürüyüş

Created with Sketch. İstanbul, Turkey

Süre

2 Saat

İptal Koşulları

8 güne kadar

Kapasite

5 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

Çocuklar için temel hiking atölyesi, okul öncesi (2-6 yaş grubu) ve ilkokul (7-10 yaş grubu) genç bireyler için özel olarak tasarlandı. 

Doğa ile dost olmanın yolunu açan, Türkiye’nin ilk #ekoloji temelli #edutainment programı olarak büyük ilgi gören bu etkinlikte, #eğitim (#education) ile #eğlence (#entertainment) bir arada sunulmaktadır.

Katılımcılara atölye çalışması süresince orman anlatılacak, ağaçları tanıtılacak, işe yaramazmış gibi gözüken yosunların ve çürüyen yaprakların değerini öğretilecek, mevsimine göre yabani mantarları keşfedecekler, kuşları ve diğer yaban hayvanları gözleyecekler. Yürüyecekleri parkur boyunca bilmedikleri yanları ile #hava, #toprak ve #su konularında bilmediklerini öğrenecek, 

Atölye öğretme odaklıdır, önceden edinilecek beceri veya deneyim gerektirmez: Bireysel katılımların yanı sıra “outdoor” teması ile sınıf arkadaşlarının buluşması veya “doğada keşif” teması ile doğum günü kutlama etkinlikleri için uygundur.

Toplam 2 saatlik atölye çalışmasını eğitimci ve deneyimli outdoor sporcusu Hakan Türkkuşu yönetmektedir. 

Önemli Bilgilendirme

  • Ebeveynler çalışmayı uzaktan izleyebilir.
  • Doğa yürüyüşlerinde küçük misafirlerimizin rahat edebileceği şekilde outdoor ayakkabı ve giyisiler giymeleri tavsiye edilir.
  • Doğa yürüyüşlerimiz 24 Ocak – 6 Şubat 2022 tarihleri arasında her Cumartesi 10:30-12:30 ve 13:30-15:30 saatleri arasında yapılmaktadır.
  • Buluşma lokasyon bilgileri rezervasyon sonrası paylaşılacaktır.
  • Kampımızda Maske, Mesafe ve tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır.
Daha Fazla

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • 2 Saatlik Doğada Yürüyüş Aktivitesi

Duration

2 Saat

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Deneyim

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. İstanbul, Turkey
Created with Sketch.
den itibaren 450 TL

İlgili Turlar