500 TL den itibaren

Antalya Köprülü Kanyon’da Rafting

Created with Sketch. Manavgat, Antalya

Süre

8 Saat

İptal Koşulları

2 güne kadar

Kapasite

10 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

Antalya Manavgat Köprülü Kanyon’da macera dolu bir güne ne dersiniz?

Uluslararası standartlarda güvenliği arttırıcı özel aksesuarlı ekipmanlarımız ve profesyonel rafting ekibimizle rafting heyecanı çok daha güvenli ve eğlenceli!

Transferimiz otellerin bölge dağılımlarına göre 7:30 ve 9:30 arasında başlar. Buluşma yerimiz olan Antalya Manavgat ilçesinin Beşkonak beldesine bağlı Köprülü Kanyon Milli Parkı’ndaki Finish noktasına 10:00 – 11:00 arasında varılır.

Finish Noktasında müşterilerimize can yeleği, kask ve isteyenlere neopren elbiseler (soğuğa karşı koruyan elbiseler) dağıtılır, sigorta formu doldurulur ve araçlara binilir. 10 km daha yolculuğun ardından Start Noktasına varılır.

Start noktasında müşterilerimiz rehberlerimiz tarafından karşılanır ve kürekler dağıtılır. Müşterilerimize Köprülü Kanyon hakkındaki tarihi bilgilendirme verildikten sonra Rafting’ in tanıtımı, ekipman tanıtımı, ilk yardım bilgileri, kürek tutma ve çekme tekniği, bot pozisyonu, akıntı çekişlerindeki pozisyonlar, bot kaptanın komutlarına uyma bilgileri verilir. Ayrıca müşterilerimiz tur sırasında kesinlikle yüzük, kolye, saat takmaları; kredi kartı, fotoğraf makinesi vb. malzemeler taşımamaları konusunda bilgilendirilir. Rehberler tarafından yapılan son kontrollerden sonra botlara binilir saat 11:30 – 12:00 civarında start verilir.

Start verilmesinin ardından ilk rapit’ e inilir. İlk rapit inişinden sonra birinci mola verilir. Birinci molada muhteşem Roma Köprüsü tanıtılır. Gizli kanyonda doğal güzelliklerin tadına varılır. Müşterilerimiz bu molada fotoğraf çektirebilirler, ayrıca gizli kanyonda yüzebilir, gezebilir ve dinlenebilirler.

Tur aralarında animasyonlarımız vardır (body, rafting, kürek oyunu). Animasyonlarımız için verilen molalarımızdan sonra su üzerinde Antalya Rafting Finish Noktasına varılır ve köprülü kanyondaki rafting turu tamamlanmış olur. Heyecanlı dakikaların sonunda finish noktasında yemek servisi yapılır.

Öğle Yemeği Menümüz

Balık ızgara veya tavuk şiş porsiyon olarak verilir.

Açık Büfemiz

Pilav, Makarna, Patates salatası, Mevsim salatalarından oluşmaktadır.

Finish Noktasında dinlenme ve tur değerlendirmeleriyle birlikte köprülü kanyon rafting turunda çekilen fotoğraf ve video kasetleri sergilenir.(Satışlar tura dahil olmayıp ekstradır.)

Dönüş transferleri için hazırlıklar tamamlandıktan sonra saat 16:30 da araçlara binilir ve Köprülü Kanyon Milli Parkından hareket edilir. Bütün katılımcılarımız sabah alındıkları noktalara tekrar geri bırakılmasının ardından günlük köprülü kanyondaki rafting turumuz tamamlanmış olur.

Daha Fazla

Öne Çıkanlar

  • Uluslararası standartlarda güvenliği arttırıcı özel aksesuarlı ekipmanlarımız ve profesyonel rafting ekibimizle, Köprülü Kanyon'un muhteşem doğasında rafting heyecanı çok daha güvenli ve eğlenceli!

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Açık büfe öğle yemeği( ana sıcaklar porsiyon olarak servis edilir.)
  • Katılımcıların sigortaları
  • Rehberlik hizmetleri
  • Zorunlu olan ekipmanlar temini (kask, kürek, can yeleği)
  • Tüm İçecekler
  • Menü dışında belirtilen yiyecekler
  • Fotograflar ve videolar
  • Zorunlu olmayan ekipmanlar (ayakkabı, eldiven vb )

Duration

Tam gün

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Deneyim
Rafting

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. Manavgat, Antalya
Created with Sketch.
den itibaren 500 TL

İlgili Turlar