750 TL den itibaren

Antalya Köprülü Kanyon’da Buggy Safari + Rafting Turu

Created with Sketch. Manavgat, Antalya, Turkey

Süre

8 Saat

İptal Koşulları

2 güne kadar

Kapasite

10 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

Antalya Manavgat Köprülü Kanyon’da macera dolu bir güne ne dersiniz?

Uluslararası standartlarda güvenliği arttırıcı özel aksesuarlı ekipmanlarımız ve profesyonel rafting ve buggy safari ekibimizle rafting heyecanı çok daha güvenli ve eğlenceli!

Transferimiz otellerin bölge dağılımlarına göre 7:30 ve 9:30 arasında başlar. Buggy safari için buluşma yerimiz misafirlere önceden telefon ile bildirilir. Buluşma noktasında buluşulduktan sonra buggy safari alanına geçilir. 1.5 saatlik macera ve heyecan dolu safari turumuz sonrası, yeni maceralar için Beşkonak’a rafting yapacağımız alana hep birlikte geçiyoruz.

Finish Noktasında müşterilerimize can yeleği, kask ve isteyenlere neopren elbiseler (soğuğa karşı koruyan elbiseler) dağıtılır, sigorta formu doldurulur ve araçlara binilir. 10 km daha yolculuğun ardından Start Noktasına varılır.

Start noktasında müşterilerimiz rehberlerimiz tarafından karşılanır ve kürekler dağıtılır. Müşterilerimize Köprülü Kanyon hakkındaki tarihi bilgilendirme verildikten sonra Rafting’ in tanıtımı, ekipman tanıtımı, ilk yardım bilgileri, kürek tutma ve çekme tekniği, bot pozisyonu, akıntı çekişlerindeki pozisyonlar, bot kaptanın komutlarına uyma bilgileri verilir. Ayrıca müşterilerimiz tur sırasında kesinlikle yüzük, kolye, saat takmaları; kredi kartı, fotoğraf makinesi vb. malzemeler taşımamaları konusunda bilgilendirilir. Rehberler tarafından yapılan son kontrollerden sonra botlara binilir saat 11:30 – 12:00 civarında start verilir.

Start verilmesinin ardından ilk rapit’e inilir. İlk rapit inişinden sonra birinci mola verilir. Birinci molada muhteşem Roma Köprüsü tanıtılır. Gizli kanyonda doğal güzelliklerin tadına varılır. Müşterilerimiz bu molada fotoğraf çektirebilirler, ayrıca gizli kanyonda yüzebilir, gezebilir ve dinlenebilirler.

Tur aralarında animasyonlarımız vardır (body, rafting, kürek oyunu). Animasyonlarımız için verilen molalarımızdan sonra su üzerinde Antalya Rafting Finish Noktasına varılır ve köprülü kanyondaki rafting turu tamamlanmış olur. Heyecanlı dakikaların sonunda finish noktasında yemek servisi yapılır.

Öğle Yemeği Menümüz

Balık ızgara veya tavuk şiş porsiyon olarak verilir.

Açık Büfemiz Menüsü

Pilav, Makarna, Patates salatası, Mevsim salatalarından oluşmaktadır.

Finish Noktasında dinlenme ve tur değerlendirmeleriyle birlikte köprülü kanyon rafting turunda çekilen fotoğraf ve video kasetleri sergilenir.(Satışlar tura dahil olmayıp ekstradır.)

Dönüş transferleri için hazırlıklar tamamlandıktan sonra saat 16:30 da araçlara binilir ve Köprülü Kanyon Milli Parkından hareket edilir. Bütün katılımcılarımız sabah alındıkları noktalara tekrar geri bırakılmasının ardından günlük köprülü kanyondaki rafting turumuz tamamlanmış olur.

Not: Hava durumu ya da katılımcıların buluşma noktasına geliş saatine göre Buggy safari turu rafting turu sonrasında yapılabilir.

Daha Fazla

Öne Çıkanlar

  • Uluslararası standartlarda güvenliği arttırıcı özel aksesuarlı ekipmanlarımız ve profesyonel rafting ve buggy safari ekibimizle rafting heyecanı çok daha güvenli ve eğlenceli!

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Açık büfe öğle yemeği(ana yemek porsiyon olarak servis edilir, açık büfeye dahil değildir.)
  • Katılımcıların sigortaları
  • Rehberlik hizmetleri ve zorunlu olan ekipmanlar temini (kask, kürek, can yeleği )
  • içecekler
  • Menü dışında belirtilen yiyecekler
  • Fotograf ve video
  • Zorunlu olmayan ekipmanlar (ayakkabı, eldiven vb )

Duration

Tam gün

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Buggy Safari
Rafting

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. Manavgat, Antalya, Turkey
Created with Sketch.
den itibaren 750 TL

İlgili Turlar