1900 TL den itibaren

Ankara Çıkışlı Olympos Turu (3 Gece 4 Gün)

Created with Sketch. Ankara, Turkey

Süre

4 Gün

İptal Koşulları

7 güne kadar

Kapasite

10 Kişi

Diller

Türkçe

Açıklama

1.GÜN

Saat 23.30’da buluşma ve 23.59’da hareket ile Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Olympos Antik Kentine yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte keyifli bir yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Olympos’a varış . Kahvaltımızın ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennetten bir köşe Olympos’a giriş yapıyoruz.  Acente görevlilerimiz rezervasyon esnasında nasıl konaklamak istediğinizi belirttiyseniz o şekilde hazırlanan odalarınızın anahtarlarını size teslim ediyor.

Odalara giriş yaptıktan sonra 3 gece 4 günlük tatil boyunca bireysel olarak arkadaş grubunuzla serbest zaman geçirebileceğiniz gibi birbirinden renkli aktivitelere de dahil olabilirsiniz. 1. Gün saat 14.00- 17.00 saatleri arasında sürecek Olympos Antik Kentinin ve doğasının tamamını keşfedebileceğiniz Olympos gezisine katılabilirsiniz. (Fiyata Dahil) Saatlerimiz 19:30u Gösterdiğinde Canlı Müzik Eşliğinde  Pansiyonumuzda Açık Büfe Olan Akşam Yemeğimizi Alıyoruz. Saat 21:00’da İsteğe Bağlı Olan Kemer Merkez Serbest Zaman Gezisi veya  Inferno & Aura Club’a Hareket İçin Resepsiyon Önünde Buluşuyoruz. Türkiye’nin Gece Hayatının Öncülerinden Inferno Veya Aura Club’da Müthiş Bir Gece Seni Bekliyor.

(Konaklama :Türkmen Ağaç Evleri veya Yakamoz Pansiyon vb)

2.GÜN 

Sabah Açık Büfe Kahvaltımızın Ardından Saat 10:00’da İsteğe Bağlı Olan Suluada veya Koylar Tekne turu İçin Adrasan Limanı’na Hareket ediyoruz. Saat 10:30-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin En Berrak Koylarına veya Tükiyenin Maldivleri Olarak Bilinen SULUADA‘ya veya Koylar Bölgesine Giderek Tekne turumuzu Gerçekleştiriyoruz. İşte Bu Koylarda Tadına Doyamayacağınız Yüzme Fırsatı. Akşama Kadar Teknemizle Gezilmedik Koy Bırakmıyoruz Ve Hepsinde Yüzme Molaları Seni Bekliyor. Öğle Yemeğimizi Taze Levrek Balığı Makarna ve Salata İkramı İle Tekne’de Alıyoruz. Gün İçerisinde Müzik ve Eğlencenin Bol Olduğu Bir Günün Ardından, Çay ve Meyve İkramı İle Tekne Turumuzu Sonlandırıyor ve Ardından Olympos‘a Pansiyonumuza Gidiyoruz.Canlı Müzik Eşliğinde Açık Büfe Akşam Yemeğimizin Ardından İsteğe Bağlı Olan Yanartaş Gezimize Saat 21:00’da Pansiyon Önünde Buluşarak Gidiyoruz. Saatlerimiz Tekrardan 00:00’ı Gösterdiğinde Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Oympos Barlarına Gidiyoruz. Normalde Giriş Ücreti Olan Lykia Bara Grubumuza Özel Ücretsiz Olarak Gidiyor Ve Eğlenmeye Devam Ediyoruz.

(Konaklama :Türkmen Ağaç Evleri veya Yakamoz Pansiyon vb)

3.GÜN

Dileyen Misafirlerimizle Ücretsiz Olarak Sizlere Sunduğumuz  Adrasan Plajı’na Gidiyoruz. Adrasan’da Türkiyenin En Uygun Fiyatlarla Su Sporları da Yapabilirsiniz. Tamamen Kum Olan Plajı Şenzlog ve Şemsiye Kullanma İmkanımızda Adrasan Plajında Mevcut.Dileyen Misafirlerimiz Olympos Plajına Gidebilir veya Olympos‘ta Serbest Zaman Geçirebilir.Akşam Saatlerinde Tekrardan Buluşarak Olympos‘a Pansiyonumza Geliyoruz. Canlı Müzik Eşliğinde Olan Akşam Yemeğimizi’de Aldıktan Sonra İsteğe Bağlı Olan 21:00’ Tekneyle Mehtap Turuna Gidiyoruz. (Gece Tekne Turu Yüzme Molalı) Saatlerimiz Tekrardan 00:00’ı Gösterdiğinde Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Oympos Barlarına Gidiyoruz. Normalde Giriş Ücreti Olan Lykia Bara Ücretsiz Olarak Gidiyor Ve Eğlenmeye Devam Ediyoruz.

(Konaklama :Türkmen Ağaç Evleri veya Yakamoz Pansiyon vb)

4.GÜN

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından saat 11.00’da hareketle eşsiz güzelliklere sahip Olympos’a veda ediyoruz. Ankara’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte saat 21.30’da Ankara’ya varış ve 4 gece 5 günlük Olympos Tatilinin sonu.

Daha Fazla

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • 3 Gece 4 Gün Olympos Yaşam Merkezinde Konaklama
 • Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım
 • 3 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • 3 Gün Açık Büfe Akşam Yemeği
 • Olympos Antik Kent Gezisi
 • Lykia Bar ve Bull Bar Giriş Ücretleri
 • Anka Turizm Refakat ve Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası
 • Adrasan Sahili Transferleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Kemer Turu Inferno & Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri
 • Tekne Turu ( Gün boyu Tekne Turu Öğle Yemeği Balık Salata Makarna Çay ve Meyve İkramı İle Birlikte Yüzme Molalıdır)
 • Yanartaş Gezisi Transfer ve Giriş Ücreti
 • Gece Mehtap Tekne Gezisi(1 Koya Gidilir ve Denize Girilebilmektedir.

Duration

4 Gün

Diller

Türkçe

Aktivite Tipleri

Paket Tur

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. Ankara, Turkey
Created with Sketch.
den itibaren 1900 TL

İlgili Turlar