800 TL den itibaren

Alanya Yamaç Paraşütü Deneyimi

Created with Sketch. Antalya, Turkey

Süre

45 Dk.

İptal Koşulları

2 güne kadar

Kapasite

5 Kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

Açıklama

Alanya’yı Toros Dağları’nın tepesinden görmek isteyen tüm misafirlerimizi adrenalin ve heyecan verici bir aktivite için bekliyoruz!

Yamaç paraşütü sporuna dahil olmak, Alanya’yı kuş bakışı görmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey tura dahil olmanız olacaktır. Gerekli talimatları sizlere profesyonel pilotlarımız verecektir. Deneyimli pilotlarımız Uluslararası Havacılık Federasyonu ve Türk Hava Kurumu’ndan  (FAI ve THK) sertifikalıdır. Pilotla birlikte göklere süzüleceğinizden güvenli bir uçuş sizleri beklemektedir.

Alanya yamaç paraşütüne katılacağınız sırada anı yaşayın. Fotoğraf video çekimlerinizi pilotumuz yapacağından siz gökyüzünde olmanın, özgürlüğün zevkini çıkarın. Rahat kıyafet ve ayakkabı giyinmeyi unutmayın. İndiğinizde çekimleri  ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Kimler katılabilir?

Kalp, tansiyon veya uçuşa engel ağır bir hastalığınız yok ise uçuş yapabilirsiniz. Kişi asgari 40 kg azami  120 kg olmalıdır.

Alanya yamaç paraşütü bulunduğunuz adreslerinizden transfer araçlarımızla alınmanızla başlar.Toros Dağları’nın zirvelerine gideceğimiz için  arazi aracıyla yolculuğa devam edersiniz. Yassı Tepe’ye vardığınızda  pilotlar son hazırlıklarını yaparlar, kanatlar açılır, kemerler kontrol edilir, kask takılır, uygun hava akımı ile birlikte 800 metrelik uçuş başlar. Yamaç paraşütü, 15- 25 dakika süren bu mükemmel yolculuk Kleopatra Plajı’nda son bulur. Alındığınız otellere transfer araçlarımızla bırakılırsınız.

Daha Fazla

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Otel Transferleri
  • Güvenlik Ekipmanları
  • Fotoğraf ve Videolar

Duration

45. Dk

Diller

İngilizce
Türkçe

Aktivite Tipleri

Deneyim
Yamaç Paraşütü

Aktivite Lokasyonu

Created with Sketch. Antalya, Turkey
Created with Sketch.
den itibaren 800 TL

İlgili Turlar